Slider

Сімейний адвокат

  1. Cудове розірвання шлюбу
  2. Встановлення аліментів на утримання дитини
  3. Перегляд та зміна аліментів
  4. Спори про поділ спільного майна подружжя
  5. Встановлення місця проживання дитини
  6. Встановлення графіку побачень з дитиною
  7. Спори про позбавлення батьківських прав
  8. Визнання та оскарження батьківства
  9. Спори про отримання дозволу для виїзду дитини за кордон

Адвокат поділ майна подружжя

Ми точно знаємо, як правильно поділити сімейний бізнес та довести необхідність відступлення від рівності часток подружжя. Практика показує те, що варто враховувати час придбання майна та кошти за які таке майно придбане (джерело сімейного збагачення). Як застосувати в стратегії захисту прав факти: спільного проживання однією сім’єю без реєстрації шлюбу та припинення сімейних стосунків без розірвання шлюбу. Якщо у добровільному порядку домовитися про порядок поділу спільного майна подружжя не вдалося, наприклад шляхом укладення шлюбного договору або договору про поділ спільного майна подружжя, то Вам необхідні послуги кваліфікованого сімейного адвоката. Адвокат по сімейним справам знає ряд нюансів у тому числі: особливості статусу майна приватного підприємця, як бути коли інвестиція була зроблена до шлюбу, а право власності зареєстровано після шлюбу, яке доказове значення може мати нотаріально посвідчена згода одного з подружжя або її відсутність. Досвід минулих судових справ буде використаний для досягнення поставленої задачі. У справах про поділ спільного майна подружжя треба враховувати джерело походження грошей на придбання майна. Майно фізичної особи – підприємця, яке придбане за кошти від своєї діяльності підприємця і не в інтересах сім’ї та використовується в його підприємницькій діяльності з метою отримання прибутку, слід розглядати як його особисту приватну власність. Адвокат по сімейним справам знає як в інтересах клієнта трактувати, а головне доводити придбання майна в інтересах сім’ї.

Адвокат розірвати шлюб у суді

Судові справи про розірвання шлюбу та поділ майна найчастіше розглядаються окремо. Позов про розірвання шлюбу не може бути пред’явлено протягом вагітності дружини та протягом одного року після народження дитини. Лише подружжя, яке не має дітей може подати до відділу реєстрації актів цивільного стану заяву про розірвання шлюбу. Послуги адвоката щодо розірвання шлюбу знадобляться у судовому випадку вирішення питання. Подружжя може подати до суду спільну заяву про розірвання шлюбу, але обов’язково долучивши копію нотаріально посвідченого договору, яким погоджено аліменти, участь у вихованні та визначення місця постійного проживання дітей. Врешті–решт адвокат може допомогти звернутися до суду в інтересах одного з подружжя, тоді не виключається можливість судді встановити додатковий строк для примирення. Той з подружжя, який ініціює розірвання шлюбу у суді, повинен визначитися з прізвищем, тобто залишитись на зміненому прізвище або повернути дошлюбне.

Адвокат по сімейним справам

Сімейний адвокат при вирішенні питання встановлення аліментів, обов’язково зверне увагу на відсутність судового збору для звернення до суду та альтернативну підсудність, тобто можливість звернутися в один з судів чи то за місцем знаходження матері або батька. Адвокат по сімейним справам розуміє як встановити аліменти, а головне стягнути, якщо батько знаходиться на тимчасово окупованій території. Для більш швидкого призначення судом аліментів можна звернутися у порядку наказного провадження, але їх розмір повинен бути не інший як ¼ від офіційного доходу. Нещодавно було посилено відповідальність за несплату аліментів строком більше ніж 6 місяців. У такому випадку юристи можуть добитися внесення боржника в публічний реєстр злісних неплатників аліментів, накладення адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних робіт, обмеження у праві виїзду за кордон та керування транспортним засобом, обмеження у праві користуватися зброєю та полювання. При зміні матеріального становища платника, погіршені здоров’я, народженні дітей у новій сім’ї – адвокат допоможе змінити розмір аліментів через суд.

Послуги адвоката по сімейним справам

У справах про встановлення місця проживання дитини повинні бути застосовані для надання суду максимальна кількість доказів: висновок органу опіки, пояснення свідків, дохід та характеристики батьків, довідки та листи навчального закладу, дитячої поліклініки тощо. Особливістю судового розгляду вказаних справ є врахування інтересів дитини. Якщо зник чоловік або ухиляється від спілкування та участі у вихованні дитини є підстави звертатися до суду з вимогами про позбавлення батьківських прав. Категорія справ вкрай тяжка, а практика неоднозначна, тому радимо довірити ваші питання професійним юристам та адвокатам у сімейних справах!