Slider

Придбання нерухомості

  1. Аналіз документів інвестування в нерухомість
  2. Перевірка обтяжень, обмежень та судових заборон
  3. Перевірка законності проведення забудовником будівельних робіт
  4. Супроводження укладення та оформлення договорів купівлі-продажу
  5. Супроводження реєстрації права власності та отримання правовстановлюючих документів
  6. Супроводження реєстрації прав на земельні ділянки
  7. Збір довідок, витягів, погоджень (оцінка експерта, виготовлення тех. паспорта, безготівкові розрахунки)

Юрист з нерухомості в Києві

Якщо Ви вирішили придбати, інвестувати на стадії будівництва у нерухоме майно ми допоможемо здійснити усі можливі юридичні перевірки для встановлення ризиків. Купівля квартири для особистого проживання або інвестування у нерухомість з метою подальшої оренди, справа відповідальна, а убезпечити себе від втрати великих сум за допомогою юридичної перевірки забудовника та об’єкта будівництва потрібно обов’язково. Останні роки в Києві та передмісті відбувається справжній «будівельний бум», а люди вирішують інвестувати кошти у квадратні метри, аніж віднести в банк на депозитний рахунок. Конкуренція серед забудовників висока, а на ринку інколи з’являються нові «еліта центр», що мають за мету збагатитися за рахунок довірливих інвесторів. Досвід переконує у тому, що при інвестуванні в нерухомість важливо перевірити особу забудовника, у тому числі наявність заборон, арештів, судових справ, відкритих виконавчих та кримінальних проваджень. Додатково необхідно перевірити дійсність декларації (дозволу) державної архітектурно-будівельно інспекції на початок будівельних робіт та документи на право користування землею в Державному земельному кадастрі. Трапляються випадки будівельних робіт без оформлення землевідведення, що в подальшому буде перепоною для реєстрації права власності. Юрист або адвокат для перевірки забудовника використовує як відкриті реєстри дозвільних документів та прав, так і направляє відповідні запити до органів влади. Благонадійність та законність дій забудовника перевіряється, наступним інформаційно-аналітичним шляхом перевірки відомостей, зокрема в: Реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; Реєстрі речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень; Публічній кадастровій карті України; Автоматизованій системі виконавчого провадження; Реєстрі боржників; Базі даних архітектурно-будівельної інспекції; Базі даних ДФС України; Реєстрі судових рішень; Розділі оголошень та повідомлень про банкрутство. Радимо до того, як укласти інвестиційний договір, чітко розібратися для себе на підставі яких документів буде проведена державна реєстрація права власності у майбутньому.

Консультації юриста з нерухомості

Також нам ставлять завдання щодо виїзду на будівельну площадку забудовника з метою проведення перемовин, погодження та перевірки умов інвестиційних договорів. Дії юриста з перевірки інвестиційного договору залежать від варіанту залучення коштів забудовником. В основному інвесторам пропонують договори:  купівлі-продажу майнових прав; договір купівлі-продажу цінних паперів (облігацій); договір про сплату пайових внесків та участь у будівельному кооперативі; договір про участь у фонді фінансування будівництва; інвестиційний договір; нотаріально посвідчений попередній договір купівлі-продажу нерухомого майна тощо. Юридичний аналіз наданого проекту договору інвестування під силу юристу з досвідом у цій сфері. Менеджери забудовників часто надають проекти договорів з прихованими умовами пов’язаними з нечіткими строками закінчення будівництва, умовними підставами для неповернення коштів у разі недобудови об’єкта, можливістю в односторонньому порядку змінити вартість квадратного метра або взагалі розірвати договір. Не буде зайвим юридичного встановлення особи підписанта зі сторони замовника будівництва, а у випадку з юридичною особою повноважень керівника або його представника згідно установчих документів та довіреностей. Зрозумілий, юридично якісний та збалансований інвестиційний договір буде тим документом, який повинен створити позитивні судові перспективи для учасника будівництва у випадку недобудови об’єкта.

Юрист по договорам з нерухомістю

Адвокат з нерухомості допоможе та забезпечить «чистоту» придбання нерухомого майна на вторинному ринку. Юридичне супроводження укладення, оформлення та реєстрація права власності за бажанням клієнта може бути здійснено «під ключ». До надання завдатку або авансу,  перш за все радимо здійснити перевірку обтяжень, обмежень та судових заборон по суб’єкту, тобто продавцю та об’єкту придбання. У випадку наявності арешту на споруду (квартиру) або арешту на все майно продавця, необхідно розуміти причину виникнення арешту, правовий механізм та законність його зняття працівниками державної виконавчої служби. У випадку включення відомостей про продавця до створеного Єдиного реєстру боржників, не радимо укладати правочини з відчуження майна, щоб не було підстав для визнання такого договору недійним та проведення реституції. За необхідності юристи допоможуть у судовому порядку зняти безпідставні арешти на нерухоме майно для належного укладення договору купівлі-продажу. Державний реєстратор речових прав на нерухоме майно за нашими рекомендаціями проведе реєстрацію права власності з видачою витягу за помірну ціну і стислі строки.

Юрист придбання нерухомості

Юристи компанії надають юридичні послуги з супроводження реєстрації прав на земельні ділянки як при купівлі ділянки, так і при первинній реєстрації в Державному земельному кадастрі та реєстрі речових прав. Звертаємо увагу на те, що як право оренди, так і право власності на земельну ділянку може вважатися правомірним лише після внесення відомостей про ці права у відповідні реєстри. Практика показує, що досі на руках у землевласників залишаються держані акти про право власності не землю зразків до 2013 року, котрі не внесені в реєстри речових прав та ДЗК. На сьогодні після включення даних про земельну ділянку до державного земельного кадастру та отримання в місцевому відділі Держгеокадастру витягу з ДЗК, необхідно звернутися до державного реєстратора для реєстрації права на земельну ділянку. Окрім права власності зареєструвати можна право оренди, сервітуту, емфітевзису, суперфіцію, обтяження тощо. Інколи клієнти ставлять завдання щодо здійснення поділу або об’єднання земельних ділянок, з розробленням землевпорядними організаціями нової технічної документації. Юристи допоможуть погодити проекти землеустрою та здійснити юридичний супровід необхідних реєстраційних дій.

Юрист супроводження придбання нерухомості

Вам не треба турбуватися, адже ми вирішимо питання замовлення висновку експерта з оцінки майна, наявності технічного паспорту, отримання висновку органу опіки та піклування, дозволу на об’єкт культурної спадщини, довідок з архіву БТІ, витягів з нормативного грошової оцінки землі тощо. Ми знаємо яким чином зменшити витрати пов’язані з безготівковим переказом за придбане майно. Як отримати необхідні довідки про зареєстрованих осіб або підтвердження права власності з Бюро технічної інвентаризації. Ми давно співпрацюємо з професійним нотаріусом, тому збережемо час, надаємо гарантії законного оформлення Вашого права власності. Деякі продавці не знають про необхідність, а деякі не мають часу для отримання висновків органу опіки та піклування щодо можливості продажу квартири користувачами або співвласниками якої є діти. Бувають випадки порушення прав дітей при вчиненні правочинів щодо нерухомого майна, право власності чи користування на яке вони мають. Таке порушення може бути підставою для визнання договору купівлі-продажу недійсним. У випадку знаходження квартири або приміщення у будинку, який має статус пам’ятки культурної спадщини, також треба врахувати обмеження встановлені законом. Для продажу нерухомого майна, у випадку надання будинку статусу культурної пам’ятки місцевого значення – необхідно отримати дозвіл управління охорони культурної спадщини КМДА, а у випадку з пам’яткою національного значення такий дозвіл надає Міністерство культури України. Окрім дозволу на продаж об’єкта культурної спадщини, законодавство зобов’язує продавця здійснити пропозицію органу охорони культурної спадщини викупити об’єкт за ціною запланованого продажу. Причому така пропозиція повинна бути письмовою, а строк для реалізації привілейованого права купівлі становить один місяць. Ми знаємо як погодити висновки у стислі строки та укласти необхідний охоронний договір з власником майна.