Slider

Комерційна практика

  1. Отримання дозволу на розміщення зовнішньої реклами
  2. Реєстрація, захист знаку для товарів і послуг (торгової марки)
  3. Реєстрації, захист об’єктів авторського права (аудіо, відео твори, комп’ютерні програми)
  4. Судовий захист авторських прав та компенсація спричинених збитків
  5. Реєстрація створення, змін, припинення фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб
  6. Судові спори з банками
  7. Cудові справи про визнання банкрутом фізичних осіб та підприємств

Дозвіл на зовнішню рекламу та вивіски в Києві

У процедурі погодження зовнішньої реклами в Києві є ряд аспектів, котрі треба враховувати. Треба розмежовувати категорії інформаційна вивіска та рекламна вивіска, адже в першому випадку власнику вивіски не доведеться щомісячно сплачувати до бюджету кошти за її розміщення, а в іншому потрібно. Процедура погодження інформаційної вивіски набагато спрощена, а строки в рази менші. Причому сплачувати потрібно лише за рекламу розміщену на будинках (спорудах), що перебувають на балансі комунальних організацій і досить суттєві суми в залежності від розміру реклами та близькості до центру міста. При зверненні з документами на отримання дозволу, працівники КП «Київреклама» автоматично складають та надають для підпису проект договору про адресну допомогу, тобто щомісячну сплату заявника коштів за вивіску.  Радимо замовляти вивіски, лайтбокси, банери лише після консультацій з нами щодо вимог її конструктиву та конкретного місця розташування на фасаді. Адже отримати дозвіл на розміщення зовнішньої реклами, котра не відповідає концепції затвердженої рішенням Київської міської ради практично неможливо. Ми співпрацюємо з кваліфікованим дизайнером та сертифікованим архітекторами, тому спроможні вирішити ваше питання розміщення рекламної вивіски комплексно. Враховуючи тенденцію зростання активності боротьби з незаконно розміщеними вивісками, радимо не зволікати у вирішенні цього питання. Після примусового демонтажу вивіски, витрати на повернення конструкції зі складу зберігання, втрачений комерційний імідж закладу та стрес власника не спів мірні з ціною питання легального оформлення.

Послуги з реєстрації торгової марки

Для власників довготривалих проектів в середньому та крупному бізнесі пропонуємо юридичні послуги з реєстрації торгової марки. Дана процедура не потребує великих витрат, проте надасть власнику можливість судового захисту порушених недобросовісною конкуренцією прав на свій логотип (найменування). При першому зверненні до нас – ми зробимо пошук і перевірку на тотожність і схожість з вже зареєстрованим знакам. На вартість реєстрації торгової марки впливають наступні критерії погодження: кількість класів (видів) послуг, які заявляються до позначення; кольоровість та форма знаку; строки обов’язкової експертизи. Ми допоможемо провести процедуру державної експертизи позначення за прискореним варіантом. Наші юристи проконтролюють процес погодження поданої заявки, а у випадку виникнення будь-яких зауважень Інституту інтелектуальної власності, нададуть вмотивовані письмові пояснення. В результаті реєстрації знаку для товарів і послуг фізична або юридична особа отримує свідоцтво, права за яким можуть передаватися у користування чи продаватися. У разі виявлення власником торгової марки незаконного використання його позначення пропонуємо захисти права, шляхом пред’явлення вимоги або у судовому порядку. У суді є перспективи заявляти вимоги про компенсацію збитків у суттєвому розмірі та заборонити використання позначення. Окрім того, важливо знати, що свідоцтво на знак для товарів і послуг надає можливість реєстрації доменних імен (адрес сайтів) верхнього рівня .UA. Між іншим свідоцтво на знак для товарів і послуг є одним із документів необхідним для погодження дозволу на розміщення інформаційної вивіски.

Захист авторських прав

Маємо практику та виграні справи щодо судового захисту авторських прав та компенсацію спричинених збитків. Об’єктами авторського права є твори у галузі науки, літератури і мистецтва, у тому числі комп’ютерні програми і бази даних, музичні і аудіовізуальні твори, фотографічні твори, ілюстрації, карти, плани, схеми. Автору вказаних об’єктів, за можливості підтвердження авторства належними документами,  належать право заборони публічного використання та вимога компенсувати спричинені таким використанням збитки. У питання успішного захисту авторського права ключовим є фіксація належними доказами факту публічного використання твору та встановлення особи правопорушника. Нашим юристам відома перевірена тактика здобуття зазначених доказів для пред’явлення вимог у господарському судочинстві про компенсацію збитків. Звертаємо увагу, що у випадках з літературними творами, дитячими іграшками та комп’ютерними програмами, якщо постачальник продавця продав йому контрафактну продукцію, а продавець в недостатній мірі це перевірив, то за наступний продаж контрафактної продукції відповідальність буде нести у тому числі і продавець. Тому підприємцям слід ретельно перевіряти та чітко усвідомлювати наслідки продажу контрафакту. Категорія справ є актуальною з урахуванням законодавчої можливості компенсації збитків у розмірі від 10 до 50 тис. мінімальних заробітних плат за кожний факт порушення авторського права.

Реєстрація ТОВ та ФОП

У найкоротші строки (до 3-ох днів) ми надаємо послуги з реєстрації фізичної особи-підприємця та юридичної особи. Для реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю замовнику досить визначитись з найменуванням та адресою підприємства; кількістю та особами засновників і директора; видами економічної діяльності і системою оподаткування. Кваліфіковані юристи з легкістю допоможуть відкрити рахунок в банківській установі та отримати печатку підприємства. У питаннях вибору системи оподаткування проконсультуємо з метою подальшої оптимізації податкового навантаження. Ми маємо практичний досвід розробки індивідуальних статутів товариств з особливими вимогами засновників, щодо обмеження повноважень директора, механізму звітності з господарської діяльності та ефективного контролю зі сторони власників підприємства. Проведемо державну реєстрацію змін у юридичній особі (зміна директора, засновника, видів діяльності та адреси). У разі відсутності згоди інших учасників товариства на проведення загальних зборів з метою вирішення питання виходу зі складу товариства та виплати частки у статутному капіталі, досвідчений адвокат у судовому порядку захистить права міноритарного власника.

Оскаржити борг банку та кредитний договір

Практика судових спорів з банками щодо кредитних і іпотечних договорів є неоднозначною та мінливою, тому наявне широке правове поле для розробки дієвої стратегії захисту прав позичальника. Звертаємо увагу на можливість у процедурі банкрутства підприємця або товариства зупинення нарахування всіх штрафних санкцій та повного списання всіх боргових зобов’язань, після реалізації заставного майна. З урахуванням нестабільності курсу долара США до гривні, сильного обвалу вартості нерухомого майна, а як наслідок непомірного, часто незаконного нарахування банківськими юристами величезних відсотків та штрафів, бізнесу вигідніше ініціювати процедуру свого банкрутства. Готові перевірити правильність нарахування боргу в іноземній  валюті за кредитними зобов’язаннями та допомогти провести процедуру щодо реструктуризації боргу. Факторингові компанії, що за копійки викупили права вимоги до позичальників часто застосовують незаконні методи повернення боргів. Ми знаємо як відтермінувати питання повернення боргу на довгий час та визнати недійсними умови кредитних договорів щодо нарахування несправедливих та кабальних скритих комісій і штрафних санкцій.

Визнати банкрутом фізичну особу або ТОВ, списати всі борги

Ініціювати справу про банкрутство фізичної особи може виключно сама особа, шляхом звернення до господарського суду за місцем реєстрації. Це може бути вигідно валютним позичальникам які розуміють, що впоратися з наростаючими відсотками і штрафними санкціями за неповернення боргу не в силах. На жаль, якщо у боржника є арештоване або іпотечне майно його продаж неминучий, але за результатом закінчення судової справи про банкрутство всі існуючі борги будуть списані, а заборони і обмеження зняті. Другої категорії осіб, яким може бути цікава юридична послуга це боржники по виконавчих проваджень на великі суми грошей в ДВС або у приватних виконавців. Судовий спір з виконавцем не перспективний, а боржник внесений до реєстру, до того ж судом винесено заборону на виїзд за кордон. Обтяження діятимуть нескінченно, не дивлячись на те, що виконавчий лист може неодноразово повертатися стягувачу. Єдиним виходом залишається офіційна процедура банкрутства. У часовому проміжку послуги адвоката з юридичного супроводу банкрутства громадянина або підприємства можуть зайняти від шести місяців, а аналіз існуючої ситуації клієнта кілька днів.