Slider

Договірна практика

  1. Проведення перемовин та погоджень умов договорів
  2. Складання повних юридичних висновків
  3. Розроблення шлюбних контрактів
  4. Розроблення договорів щодо місця проживання та способу утримання дитини
  5. Розроблення господарських договорів
  6. Розроблення угоди про примирення між потерпілим та підозрюваним (обвинуваченим)
  7. Розроблення трудових контрактів та посадових інструкцій

Юрист погодження договорів у Києві

Ми прибічного того, що в договорі мають бути відображені лише істотні для сторін обставини та їх чіткий зміст. Радимо укладати дієві, професійні і лаконічні договори. Юристи готові виконати доручення щодо погодження, розроблення, участь у перемовинах з метою укладання дієвого договору. Адже на майбутнє з таким договором набагато легше захистити права сторони у суді. Погодження істотних умов договору та перемовини побудовані за принципами взаємних поступок та спільній вигоді мають робити кваліфіковані юристи.Робимо акцент на тому, що шлюбний контракт може бути підписаний як в момент укладення шлюбу, так і на стадії припинення шлюбних відносин, що збереже час на судові тяганини. Якщо мова йде про шлюбний контракт, то він підлягає нотаріальному посвідченню та вступає в силу з моменту укладення шлюбу, якщо мова йде про договір, який регулює відносини осіб, що проживають однією сім’єю, то він вступає в силу з моменту укладення в не залежності від реєстрації шлюбу. Люди, які проживають однією сім’єю, ведуть спільний побут, а значить спільний бюджет, але не зареєстрували шлюб, з метою застерегти від можливих судових позовів звертаються до юристів з питанням скласти подібний договір. Важливо знати ключові питання, які можна врегулювати таким контрактом, а саме: визначення майна, що залишається особистою приватною власністю та майно, яке буде сімейним; передбачити частки подружжя відносно майна, яке буде набуватися у майбутньому вже в сім’ї; передбачити підхід за якого майно, що згідно титулу документа реєструється на одного з подружжя в період шлюбу є і буде його приватною власністю.

Господарський договір – адвокат в Києві

В абсолютній більшості випадків укладення господарських договорів у письмовій формі гарантує в подальшому його належне виконання контрагентом, а в разі невиконання – забезпечує отримання адекватної компенсації. Наші досвідчені юристи і адвокати в Києві допоможуть скласти договори будь-якого роду: договори про передачу майна (договір купівлі-продажу, договір оренди, договір міни і тощо); договори на виконання робіт (договір підряду, договір на виконання науково-дослідних, дослідно-конструкторських і технологічних робіт тощо); договори на надання послуг (договір перевезення, договір поставки, договір транспортної експедиції; договір доручення, договір комісії тощо). При необхідності умови таких договорів підлягають узгодженню з контрагентами, а також за бажанням клієнта надаються додаткові послуги: виконання перевірки наявності повноважень у підписантів за контрактом; перевірка контрагентів на надійність, наявність судових позовів, заборгованостей по податках; проведення правового аналізу договорів, укладених клієнтами зі зверненням в нашу Адвокатську компанію (юридична експертиза договорів); підготовка проектів додаткових угод або протоколів розбіжностей до договорів; оцінка можливих ризиків, пов’язаних з укладенням договору та розробка пакету ефективних пропозицій щодо їх мінімізації.

Укладення трудового контракту

Професійно виписані та розроблені юристами трудові контракти і посадові інструкції допоможуть у неприємних ситуаціях пов’язаних з крадіжкою або нещасним випадком на виробництві. Для підприємців є переваги укладати цивільно-правові договори з управлінцями їх бізнесу. Звичайно такі договори є індивідуальними для кожного ситуації та не можуть бути скопійовані із загальнодоступних в інтернеті. Ми знаємо, як у такому договорі передбачити: стимулюючу форму оплати управителя бізнесу; обмеження розголошення комерційної таємниця та жорсткі дієві санкції за порушення; встановити обмеження компетенції; налагодити фінансову звітність та взаємодію з власником бізнесу. Правильно та чітко виписані повноваження управителя дають власнику належну організацію комерційної діяльності, можливість вирішення операційних питань господарської діяльності, в той же час виключаються можливість без погодження продати майно, товар або переоформити нерухомість.

Догововір про примирення між потерпілим та підозрюваним

Практика показує, що раціональним і компромісним варіантом вирішення притягнення особи до відповідальності особливо за злочини невеликої тяжкості є укладання угоди про примирення між потерпілим та підозрюваним (обвинуваченим). Дійсно в окремих випадках потерпілий розуміє, що легше не буде від того, що його кривдник отримує конкретний строк позбавлення волі або буде підданий  штрафним санкція в дохід бюджету. Робимо акцент на тому, що така угода може бути укладена у провадженні кримінальних проступків, злочинів невеликої та середньої тяжкості, а також у формі приватного обвинувачення. Якщо потерпілих є декілька, укладається одна угода проте з іншої сторони виступають кілька осіб. Практика показує, що домовлятися про укладення такої угоди краще захиснику, адже він не керується емоціями, діє задля досягнення спільного компромісу в інтересах потерпілого, може компетентно роз’яснити наслідки такого примирення та контролювати хід виконання домовленостей. Дуже часто суд не затверджує угоди складені без додержання усіх формальностей.